Werkgroep AED Oirschot: nieuwe reanimatiecursussen, oproep ondersteuning

Dit is een oud bericht.

Sinds 2019 is binnen de gemeente de Werkgroep AED Oirschot actief die werkt aan een hartveilig Oirschot. Het doel is een dekkend en goed functionerend AED-netwerk in de hele gemeente. 

Daarvoor zijn er voldoende geregistreerde AED’s nodig die 24/7 beschikbaar zijn en die binnen 6 minuten op de plaats van hartstilstand kunnen zijn. Daarnaast moeten er voldoende Burgerhulpverleners zijn. Dat zijn geschoolde en geregistreerde mensen, die via HartslagNu.nl opgeroepen kunnen worden.

Aanmelden AED’s

Op veel plaatsen in onze gemeente zijn AED’s beschikbaar, onderhouden en aangemeld bij HartslagNu. Hierdoor zijn deze inzetbaar bij een 112-melding van een hartstilstand. Hoe dit in z’n werk gaat ziet u in de onderstaande animatie.

Bezit of beheert u een AED? Geef dit door!

Werkgroep AED Oirschot heeft de meeste AED’s in beeld, maar wil dit overzicht graag compleet hebben en houden.
Indien u een AED bezit of beheert, wilt u dit dan doorgeven via aedgemeenteoirschot@gmail.com.

Logo Werkgroep AED Oirschot

Nieuwe reanimatiecursussen

In september 2023 worden er weer nieuwe reanimatiecursussen gegeven in de gemeente.
Voor beginners is een bijeenkomst op maandag 11 september (aanvang 19:00u). 
De kosten voor deze beginnerscursus zijn 37,50 euro. 
Voor herhalers is er een bijeenkomsten op zaterdag 16 september (aanvang 9:00u). Zij betalen 25 euro.
De kosten voor deze cursussen kunt u vaak declareren via uw eigen zorgverzekering.
Aanmelden kan via: aedtrainingoirschot@gmail.com

Oproep voor ondersteuning werkgroep

Werkgroep AED Oirschot is op zoek naar ondersteuning voor administratie en mailverkeer voor de cursussen. Heeft u interesse, neem dan contact op via aedtrainingoirschot@gmail.com (minimale vaardigheden: digitaal en tekstueel vaardig).

Meer informatie over Werkgroep AED Oirschot: www.oirschot.nl/aed

QR Code Animatie AED